IMG 4115

30 listopada grupa jedenastu zawodniczek udała się wraz z opiekunem profesorem Maciejem Brajewskim na zawody rejonowe do Brzozowa, gdzie na hali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym rozegrała dwa mecze: pierwszy z I Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku oraz drugi z I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Brzozowie. Turniej odbywał się w systemie "każdy z każdym. Pierwszy mecz był ciężki dla Naszych zawodniczek, ponieważ dziewczyny nie miały treningów i nie były wyćwiczone, w porównaniu do sanockiego liceum. Mimo to, spisały się naprawdę rewelacyjnie, walczyły do samego końca. Końcowy wynik meczu wyglądał następująco 9:7

Następnie dziewczyny miały przerwę, ponieważ następny mecz rozgrywany był pomiędzy Sanokiem i Brzozowem. 

Ostatni mecz z brzozowskim liceum był bardzo emocjonujący, przez długi czas żadna z drużyn nie zdobyła bramki, było wiele emocjonujących akcji, nerwów i podekscytowania. Nasze dziewczyny była bardzo blisko zwycięstwa, ponieważ przegrały jedną bramką. Wynik końcowy meczu 5:4

Dziewczyny z Naszego Liceum dały z siebie wszystko, walczyły do samego końca. Bardzo im za to dziękujemy i życzymy powodzenia w następnych zawodach! 
Liceum Ogólnokształcące w Lesku wystąpiło w następującym składzie:

Julita Dudzik,

Anna Konieczko,

Martyna Małecka,

Sylwia Małecka,

Monika Mamrowicz, 

Kornelia Michałek, 

Joanna Pasławska, 

Natalia Rajchel, 

Martyna Szubelak,

Karolina Tylka, 

Sylwia Zapał. 

Tabela końcowa: 

1. I LO Sanok 

2. I LO Brzozów 

3. LO Lesko 

zdjęcia z zawodów

Marysia Dziadosz