20220601 105508

1 czerwca na stadionie miejskim w Lesku odbył się XVI Bieg im. Jana Pawła II. W poszczególnych kategoriach rywalizowało prawie 200 zawodników, również z naszej szkoły. W kategorii szkół ponadpodstawowych chłopcy i dziewczęta mieli do pokonania dystans 800 metrów.

Reprezentacja naszej szkoły może pochwalić się naprawdę zadowalającymi wynikami:

W kategorii dziewcząt na pierwszym miejscu stanęła uczennica klasy 3a Anastazja Benewiat, ale to nie jest koniec naszych sukcesów, ponieważ trzecie miejsce zajęła uczennica klasy pierwszej Zosia Bechta.

Także nasi chłopcy pokazali klasę na zawodach. Mimo ogromnych emocji i niepewności w przekraczaniu mety, zwycięzcą okazał się Kacper Wróblewski z klasy drugiej, który zdobył przewagę pod koniec wyścigu. Wysoką klasę pokazał również Filip Atemborski z klasy pierwszej, który mimo początkowo niepewnej pozycji, zajął 3 miejsce !

Uczniowie chętnie zaangażowali się w to wydarzenie uczestnicząc w samym biegu, jak i dopingując swoje koleżanki i kolegów. Jesteśmy bardzo dumni z każdego z naszych uczniów i ich osiągnięć.
Serdeczne gratulacje!