1licp

20 lutego 2022 roku w Krośnie odbyły się tytułowe zawody pływackie.

Naszą szkołę, pod opieką Profesora Macieja Brajewskiego, reprezentowali w nich: Julia Sanecka - styl grzbietowy, Jakub Bąbel - styl motylkowy, Dominik Wojewódka - styl dowolny (kraul), Gracjan Giefert - styl klasyczny. Konkurencje odbywały się na dystansie 50 metrów. Wszyscy zawodnicy wykazali się dużymi umiejętnościami pływackimi oraz - mimo napiętej rywalizacji - walczyli zgodnie z duchem sportu: sprawiedliwie, uczciwie i do samego końca! Determinacja, zaangażowanie i zdolności uczniów naszej szkoły przyniosły wymierne efekty: Julia Sanecka (fenomenalnie płynąc pod wodą przez pół basenu (sic!)) zajęła pierwsze miejsce Jakub Bąbel uplasował się na miejscu drugim, a Gracjan Giefert na miejscu czwartym. Niewiele do podium zabrakło też Dominikowi Wojewódce. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział i życzymy wielu kolejnych sukcesów. Serdeczne podziękowania za dofinansowanie wyjazdu składamy także na ręce Rady Rodziców. Mens sana in corpore sano!