Konkurs został zorganizowany przez G2A. Jest to platforma sprzedażowa specjalizująca się w grach komputerowych. Według oficjalnych informacji, platforma posiada ponad 19 milionów klientów. Z okazji zbliżających się Mistrzostw Polski w grę komputerową "Counter-Strike Global Offensive", które w tym roku odbywają się w G2A Arena w Rzeszowie zorganizowali Oni konkurs w którym można było wygrać wyjazd na mistrzostwa z noclegiem w hotelu, wjazd czołgiem na arenę, w której to się odbywa, Nintendo Switch, oraz wiele wartościowych nagród.

Jedyne co trzeba było zrobić to nakręcić filmik, w którym trzeba odpowiedzieć na pytanie  "Dlaczego akurat ja powinienem wygrać?" Nasi uczniowie przybrali ciekawą taktykę i zamiast standardowej odpowiedzi nagrali krótki filmik fabularny, w którym starają się pokazać że podczas gry w Counter-Strike'a przeszkadza im ich nie domagający sprzęt. Film spodobał się jury i dzięki temu Bartek, Michał i Kuba osiągnęli upragniony rezultat.

Link do filmiku: https://youtu.be/7yv-cTrHWh0

Link do posta z wynikami konkursu i puli nagród: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2484246991822700&id=1752137565033650